LOŠE IM IDE / Andrej Kramarić ostao na klupi, njegov Hoffenheim sedmim uzastopnim porazom prikovan za dno Bundeslige

Image

U susretu 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg je pobijedio Hoffenheim sa 2-1 skočivši na četvrto mjesto ljestvice, dok je Hoffenheim ostao na začelju

12.3.2023.
17:45
VOYO logo

Nogometaši Freiburga ostvarili su važnu pobjedu u borbi za plasman u Ligu prvaka. S nova tri boda preskočili su Union Berlin i sada su četvrti sa 45 bodova koliko ima i RB Leipzig na trećoj poziciji.

Image
VELIKI UDARAC ZA IVANA LEKU /

Hajduku u zadnji tren za derbi u Gradskom vrtu otpao važan igrač: Bijeli s njim i bez njega nisu ista momčad

Image

S druge strane Hoffenheim je upisao sedmi uzastopni poraz, te 11. u zadnjih 12 kola, ostavši prikovan za dno ljestvice.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Freiburg je poveo u petoj minuti golom Maxa Eggesteina, a izjednačio je Angelo Stiller u 48. minuti. Jedan od ključnih trenutaka utakmice dogodio se u 84. minuti kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je Ozan Kabak "zaradio" drugi žuti.

Freiburg je igrača više pretvorio u pogodak u 89. minuti, a strijelac je bio Ritsu Doan. Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nije nastupio za goste.

Na ljestvici vodi Bayern sa 52 boda, Borussia Dortmund ima 50, a RB Leipzig i Freiburg po 45 bodova. Union Berlin je peti sa 44 boda i susretom manje.

Hoffenheim je posljednji sa 19 bodova, dva manje od zone spasa.